| MOQ: | 1 SET |
| Ceny: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normalny pakiet |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 zestawów miesięcznie |
Używany wózek widłowy Toyota 3 tony
Wyprodukowano w Japonii 3-tonowy używany Toyota FD30 FD40 FD50 4 tony 5 ton mały wózek widłowy z silnikiem Diesla
![]()
![]()
![]()
![]()
Specyfikacja produktu
| Udźwig | 3t |
| Typ silnika | Diesel |
| Moc silnika | 60kW |
| Standardowa wysokość podnoszenia | 3-6m |
| Prędkość jazdy | 20km/h |
| Prędkość podnoszenia | 0.5 m/s ~0.6 m/s |
| Opony |
pełne lub pneumatyczne |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50–60 litrów |
Produkcja firmy
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i założyła oddział w Hefei, Anhui. Firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie i cieszymy się dobrą reputacją.
Sprzedajemykoparki, ładowarki, równiarki, dźwigi, wózki widłowe i wszelkiego rodzaju akcesoria i więcej.
Firma ma wysoką świadomość marki w branży, stając się pierwszym wyborem zaufania klientów. Zasięg działalności obejmuje wiele krajów i regionów, z międzynarodowymi możliwościami operacyjnymi, zdolnymi do szybkiego reagowania na globalny popyt rynkowy, aby zająć wiodącą pozycję na rynku, z ciągłym potencjałem wzrostu.
Z powodu profesjonalizmu, jesteśmy godni zaufania.
Ponieważ jesteśmy godni zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
Certyfikat i kontakt
![]()
![]()
| MOQ: | 1 SET |
| Ceny: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normalny pakiet |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 zestawów miesięcznie |
Używany wózek widłowy Toyota 3 tony
Wyprodukowano w Japonii 3-tonowy używany Toyota FD30 FD40 FD50 4 tony 5 ton mały wózek widłowy z silnikiem Diesla
![]()
![]()
![]()
![]()
Specyfikacja produktu
| Udźwig | 3t |
| Typ silnika | Diesel |
| Moc silnika | 60kW |
| Standardowa wysokość podnoszenia | 3-6m |
| Prędkość jazdy | 20km/h |
| Prędkość podnoszenia | 0.5 m/s ~0.6 m/s |
| Opony |
pełne lub pneumatyczne |
| Pojemność zbiornika paliwa | 50–60 litrów |
Produkcja firmy
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i założyła oddział w Hefei, Anhui. Firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie i cieszymy się dobrą reputacją.
Sprzedajemykoparki, ładowarki, równiarki, dźwigi, wózki widłowe i wszelkiego rodzaju akcesoria i więcej.
Firma ma wysoką świadomość marki w branży, stając się pierwszym wyborem zaufania klientów. Zasięg działalności obejmuje wiele krajów i regionów, z międzynarodowymi możliwościami operacyjnymi, zdolnymi do szybkiego reagowania na globalny popyt rynkowy, aby zająć wiodącą pozycję na rynku, z ciągłym potencjałem wzrostu.
Z powodu profesjonalizmu, jesteśmy godni zaufania.
Ponieważ jesteśmy godni zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
Certyfikat i kontakt
![]()
![]()