| MOQ: | Jedna jednostka |
| Ceny: | 5000-6000USD/ One Unit |
| standard packaging: | Normalny pakiet |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 jednostek/ tydzień |
Koparka CAT 330DL
Używana maszyna budowlana CAT 330DL Koparka Niska cena Wysoka jakość Używana koparka CAT 330DL na sprzedaż
Opis produktu:
- Tryby mocy: Oferuje trzy tryby mocy - Power, Smart i Eco. Tryb Smart może automatycznie dopasowywać moc silnika i hydrauliki do warunków kopania, oszczędzając paliwo.
- Komfort operatora: Kabina została zaprojektowana z myślą o komforcie, z przestronnym i regulowanym siedzeniem, uszczelnieniami tłumiącymi hałas i zaawansowanymi mocowaniami wiskotycznymi w celu zmniejszenia wibracji. Urządzenia sterujące są w zasięgu ręki operatora.
- Funkcje bezpieczeństwa: Jest wyposażona w standardową kamerę cofania, a funkcja wykrywania osób Cat Detect może wydawać ostrzeżenia operatorowi, gdy ktoś wejdzie w niebezpieczny obszar maszyny. Przełącznik zatrzymania na ziemi może odciąć dopływ paliwa do silnika i wyłączyć maszynę.
- Łatwa konserwacja: Filtry paliwa i oleju silnikowego można wymieniać z górnej platformy co 1000 godzin pracy. Najnowszy filtr oleju hydraulicznego ma doskonałą wydajność filtracji i długi interwał wymiany wynoszący 3000 godzin pracy. Port pobierania próbek S·O·S znajduje się blisko ziemi, co upraszcza prace konserwacyjne.
Parametry:
| Pozycja | Wartość |
| Masa eksploatacyjna | 32420kg |
| Moc | 235KW |
| Masa maszyny | 33000KG |
| Pojemność łyżki | 1,5m3 |
| Maksymalna głębokość kopania | 8080mm |
Zdjęcia produktu:
![]()
![]()
![]()
![]()
| MOQ: | Jedna jednostka |
| Ceny: | 5000-6000USD/ One Unit |
| standard packaging: | Normalny pakiet |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 jednostek/ tydzień |
Koparka CAT 330DL
Używana maszyna budowlana CAT 330DL Koparka Niska cena Wysoka jakość Używana koparka CAT 330DL na sprzedaż
Opis produktu:
- Tryby mocy: Oferuje trzy tryby mocy - Power, Smart i Eco. Tryb Smart może automatycznie dopasowywać moc silnika i hydrauliki do warunków kopania, oszczędzając paliwo.
- Komfort operatora: Kabina została zaprojektowana z myślą o komforcie, z przestronnym i regulowanym siedzeniem, uszczelnieniami tłumiącymi hałas i zaawansowanymi mocowaniami wiskotycznymi w celu zmniejszenia wibracji. Urządzenia sterujące są w zasięgu ręki operatora.
- Funkcje bezpieczeństwa: Jest wyposażona w standardową kamerę cofania, a funkcja wykrywania osób Cat Detect może wydawać ostrzeżenia operatorowi, gdy ktoś wejdzie w niebezpieczny obszar maszyny. Przełącznik zatrzymania na ziemi może odciąć dopływ paliwa do silnika i wyłączyć maszynę.
- Łatwa konserwacja: Filtry paliwa i oleju silnikowego można wymieniać z górnej platformy co 1000 godzin pracy. Najnowszy filtr oleju hydraulicznego ma doskonałą wydajność filtracji i długi interwał wymiany wynoszący 3000 godzin pracy. Port pobierania próbek S·O·S znajduje się blisko ziemi, co upraszcza prace konserwacyjne.
Parametry:
| Pozycja | Wartość |
| Masa eksploatacyjna | 32420kg |
| Moc | 235KW |
| Masa maszyny | 33000KG |
| Pojemność łyżki | 1,5m3 |
| Maksymalna głębokość kopania | 8080mm |
Zdjęcia produktu:
![]()
![]()
![]()
![]()