| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 1500 USD |
| standard packaging: | Pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | CHINIA Używane wózki widłowe |
| Pojemność ładunkowa | 3000 kg |
| Waga | 4000 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 3000 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik Diesla |
| Ogólny rozmiar | 2.68*1.2*2.2 m |
| Port wyjścia | Szanghaj |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
HELI 3T ton używanych wózków widłowych z silnikiem wysokoprężnym produkowanych w Chinach
Wzmocniak HELI AC3t wyróżnia się solidną trwałością, zbudowany w celu niezawodnego obsługi ciężkich zadań.Podczas gdy wszechstronna konstrukcja dostosowuje się do różnych potrzeb przemysłowychWyposażony w precyzyjne urządzenia sterujące i najwyższej klasy rękodzieło, zapewnia stabilną, trwałą wydajność w każdym miejscu pracy.
Nasza firma, zlokalizowana w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i z oddziałem w Hefei w Anhui, powstała ponad dziesięć lat temu.Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputację.
Zrobimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z powodu zawodu, jesteśmy zaufani. Z powodu zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 1500 USD |
| standard packaging: | Pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | CHINIA Używane wózki widłowe |
| Pojemność ładunkowa | 3000 kg |
| Waga | 4000 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 3000 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik Diesla |
| Ogólny rozmiar | 2.68*1.2*2.2 m |
| Port wyjścia | Szanghaj |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
HELI 3T ton używanych wózków widłowych z silnikiem wysokoprężnym produkowanych w Chinach
Wzmocniak HELI AC3t wyróżnia się solidną trwałością, zbudowany w celu niezawodnego obsługi ciężkich zadań.Podczas gdy wszechstronna konstrukcja dostosowuje się do różnych potrzeb przemysłowychWyposażony w precyzyjne urządzenia sterujące i najwyższej klasy rękodzieło, zapewnia stabilną, trwałą wydajność w każdym miejscu pracy.
Nasza firma, zlokalizowana w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i z oddziałem w Hefei w Anhui, powstała ponad dziesięć lat temu.Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputację.
Zrobimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z powodu zawodu, jesteśmy zaufani. Z powodu zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.