|
|
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 1500 USD |
| standard packaging: | container |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe z Japonii |
| Udźwig | 1500 KG |
| Waga | 2300 KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 3000 mm (opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Wymiary całkowite | 2,68*1,2*2,2 m |
| Port załadunku | Szanghaj |
| Unikalna cecha | Oszczędność energii/Wysoka opłacalność |
| Kolor | Zielony, Żółty |
| Kluczowe komponenty | Oryginalny silnik |
| Rok | 2023 |
Zlokalizowana w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach, z oddziałem w Hefei w prowincji Anhui, nasza firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie, a my cieszymy się dobrą reputacją.
Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Dzięki profesjonalizmowi cieszymy się zaufaniem. Ponieważ cieszymy się zaufaniem, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
|
|
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 1500 USD |
| standard packaging: | container |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe z Japonii |
| Udźwig | 1500 KG |
| Waga | 2300 KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 3000 mm (opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Wymiary całkowite | 2,68*1,2*2,2 m |
| Port załadunku | Szanghaj |
| Unikalna cecha | Oszczędność energii/Wysoka opłacalność |
| Kolor | Zielony, Żółty |
| Kluczowe komponenty | Oryginalny silnik |
| Rok | 2023 |
Zlokalizowana w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach, z oddziałem w Hefei w prowincji Anhui, nasza firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie, a my cieszymy się dobrą reputacją.
Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Dzięki profesjonalizmowi cieszymy się zaufaniem. Ponieważ cieszymy się zaufaniem, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.