| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 1500 USD |
| standard packaging: | container |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | JAPONIA Używane wózki widłowe |
| Pojemność ładunkowa | 2000 kg |
| Waga | 3200 KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik Diesla |
| Ogólny rozmiar | 2.68*1.2*2.2 m |
| Port wyjścia | Szanghaj |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
| Kolor | Żółty, zielony. |
| Podstawowe składniki | Pierwotny silnik |
| Rok | 2023 |
Zastosowany wózek widłowy elektryczny Komatsu o pojemności 2 tony dostępny w modelach żółtego i zielonego w dwóch kolorach,przeznaczony do efektywnego przechowywania i obróbki materiałów przemysłowych o wysokości podnoszenia 4 m i środku obciążenia 1 m0,5 metra, wyposażony w trwałą energię elektryczną o niskiej konserwacji i wydajności środowiskowej, idealny do średniej skali operacji logistycznych i potrzeb magazynowych.
Nasza firma, zlokalizowana w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i z oddziałem w Hefei w Anhui, powstała ponad dziesięć lat temu.Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputację.
Zrobimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z powodu zawodu, jesteśmy zaufani. Z powodu zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 1500 USD |
| standard packaging: | container |
| Delivery period: | 5-7 weekdays |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | JAPONIA Używane wózki widłowe |
| Pojemność ładunkowa | 2000 kg |
| Waga | 3200 KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik Diesla |
| Ogólny rozmiar | 2.68*1.2*2.2 m |
| Port wyjścia | Szanghaj |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
| Kolor | Żółty, zielony. |
| Podstawowe składniki | Pierwotny silnik |
| Rok | 2023 |
Zastosowany wózek widłowy elektryczny Komatsu o pojemności 2 tony dostępny w modelach żółtego i zielonego w dwóch kolorach,przeznaczony do efektywnego przechowywania i obróbki materiałów przemysłowych o wysokości podnoszenia 4 m i środku obciążenia 1 m0,5 metra, wyposażony w trwałą energię elektryczną o niskiej konserwacji i wydajności środowiskowej, idealny do średniej skali operacji logistycznych i potrzeb magazynowych.
Nasza firma, zlokalizowana w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i z oddziałem w Hefei w Anhui, powstała ponad dziesięć lat temu.Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputację.
Zrobimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z powodu zawodu, jesteśmy zaufani. Z powodu zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.