| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | Pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe |
| Udźwig | 3000KG |
| Waga | 3500KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000mm (opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Typ marketingowy | Toyota |
| Wymiary całkowite | 2.713*1.225*2.313m |
| Rok | 2022 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 3-stopniowy |
| Unikalna cecha sprzedażowa | Oszczędność energii / Wysoka opłacalność |
Używany wózek widłowy Toyota 3 tony Diesel, żywy pomarańczowy kolor z wytrzymałą, wzmocnioną stalową ramą, niski przebieg, dobrze utrzymany. Niezawodny sprzęt do magazynowania w wysokich magazynach, obsługi materiałów masowych i efektywności logistyki przemysłowej.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i posiada oddział w Hefei w prowincji Anhui. Firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie i cieszymy się dobrą reputacją.
Sprzedajemy koparki, ładowarki, równiarki, dźwigi, wózki widłowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria i inne.
Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Dzięki profesjonalizmowi cieszymy się zaufaniem. Ponieważ cieszymy się zaufaniem, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | Pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe |
| Udźwig | 3000KG |
| Waga | 3500KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000mm (opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Typ marketingowy | Toyota |
| Wymiary całkowite | 2.713*1.225*2.313m |
| Rok | 2022 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 3-stopniowy |
| Unikalna cecha sprzedażowa | Oszczędność energii / Wysoka opłacalność |
Używany wózek widłowy Toyota 3 tony Diesel, żywy pomarańczowy kolor z wytrzymałą, wzmocnioną stalową ramą, niski przebieg, dobrze utrzymany. Niezawodny sprzęt do magazynowania w wysokich magazynach, obsługi materiałów masowych i efektywności logistyki przemysłowej.
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i posiada oddział w Hefei w prowincji Anhui. Firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie i cieszymy się dobrą reputacją.
Sprzedajemy koparki, ładowarki, równiarki, dźwigi, wózki widłowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria i inne.
Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Dzięki profesjonalizmowi cieszymy się zaufaniem. Ponieważ cieszymy się zaufaniem, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.