| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Wyroby widłowe używane |
| Pojemność ładunkowa | 3500 kg |
| Waga | 4700 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik Diesla |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | HELI |
| Ogólny rozmiar | 2.713*1.225*2.713m |
| Rok | 2022 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Port | Szanghaj |
| Mast | Etap 3 |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i otworzyło biuro w Hefei w Anhui.Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputację.
Sprzedajemy koparki, ładowarki, klasyfikatory, żurawie, wózki widłowe i wszelkiego rodzaju akcesoria i wiele więcej.
Zrobimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z powodu zawodu, jesteśmy zaufani. Z powodu zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Wyroby widłowe używane |
| Pojemność ładunkowa | 3500 kg |
| Waga | 4700 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik Diesla |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | HELI |
| Ogólny rozmiar | 2.713*1.225*2.713m |
| Rok | 2022 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Port | Szanghaj |
| Mast | Etap 3 |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i otworzyło biuro w Hefei w Anhui.Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputację.
Sprzedajemy koparki, ładowarki, klasyfikatory, żurawie, wózki widłowe i wszelkiego rodzaju akcesoria i wiele więcej.
Zrobimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z powodu zawodu, jesteśmy zaufani. Z powodu zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.