| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe |
| Udźwig | 2500KG |
| Waga | 3700KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000mm (Opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Typ marketingowy | TCM |
| Rozmiar całkowity | 2.713*1.225*2.713m |
| Rok | 2022 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 3-stopniowy |
| Unikalna cecha | Oszczędność energii / Wysoka opłacalność |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i posiada oddział w Hefei w prowincji Anhui. Firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie i cieszymy się dobrą reputacją.
Sprzedajemy koparki, ładowarki, równiarki, dźwigi, wózki widłowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria i inne.
Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Dzięki profesjonalizmowi jesteśmy godni zaufania. Ponieważ jesteśmy godni zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe |
| Udźwig | 2500KG |
| Waga | 3700KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000mm (Opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Typ marketingowy | TCM |
| Rozmiar całkowity | 2.713*1.225*2.713m |
| Rok | 2022 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 3-stopniowy |
| Unikalna cecha | Oszczędność energii / Wysoka opłacalność |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i posiada oddział w Hefei w prowincji Anhui. Firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie i cieszymy się dobrą reputacją.
Sprzedajemy koparki, ładowarki, równiarki, dźwigi, wózki widłowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria i inne.
Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Dzięki profesjonalizmowi jesteśmy godni zaufania. Ponieważ jesteśmy godni zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.