| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe |
| Udźwig | 10000KG |
| Waga | 15000KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000mm (Opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Typ marketingowy | TCM |
| Rozmiar całkowity | 5.7*2.1*2.8m |
| Rok | 2020-2024 |
| Kolor | Żółty |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 2-stopniowy |
| Unikalna cecha | Oszczędność energii / Wysoka opłacalność |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe |
| Udźwig | 10000KG |
| Waga | 15000KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000mm (Opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Typ marketingowy | TCM |
| Rozmiar całkowity | 5.7*2.1*2.8m |
| Rok | 2020-2024 |
| Kolor | Żółty |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 2-stopniowy |
| Unikalna cecha | Oszczędność energii / Wysoka opłacalność |