| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe |
| Udźwig | 7000KG |
| Waga | 7800KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 6000mm (Opcjonalnie) |
| Rodzaj zasilania | Silnik Diesla |
| Typ marketingu | HELI |
| Rozmiar ogólny | 3.5*2.1*2.5m |
| Rok | 2020-2024 |
| Kolor | Żółty |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 2-stopniowy |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/Wysoka opłacalność |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu, Szanghaj, Chiny i założyła oddział w Hefei, Anhui. Firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputację.
Sprzedajemy koparki, ładowarki, równiarki, dźwigi, wózki widłowe i wszelkiego rodzaju akcesoria i nie tylko. Współpracujemy z takimi markami jak Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany i tak dalej. Sprzedając maszyny, jesteśmy profesjonalni.
Dołożymy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z powodu profesjonalizmu jesteśmy zaufani. Ponieważ jesteśmy zaufani, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe |
| Udźwig | 7000KG |
| Waga | 7800KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 6000mm (Opcjonalnie) |
| Rodzaj zasilania | Silnik Diesla |
| Typ marketingu | HELI |
| Rozmiar ogólny | 3.5*2.1*2.5m |
| Rok | 2020-2024 |
| Kolor | Żółty |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 2-stopniowy |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/Wysoka opłacalność |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu, Szanghaj, Chiny i założyła oddział w Hefei, Anhui. Firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputację.
Sprzedajemy koparki, ładowarki, równiarki, dźwigi, wózki widłowe i wszelkiego rodzaju akcesoria i nie tylko. Współpracujemy z takimi markami jak Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany i tak dalej. Sprzedając maszyny, jesteśmy profesjonalni.
Dołożymy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z powodu profesjonalizmu jesteśmy zaufani. Ponieważ jesteśmy zaufani, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.