| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Słowo kluczowe | Wyroby widłowe używane |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa | 3000 kg |
| Waga | 3700 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 5000 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik Diesla |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | HELI |
| Ogólny rozmiar | 2.8*1.2*2.5m |
| Rok | 2020-2024 r. |
| Kolor | Czerwony |
| Port | Szanghaj |
| Mast | Etap 2 |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Słowo kluczowe | Wyroby widłowe używane |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa | 3000 kg |
| Waga | 3700 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 5000 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik Diesla |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | HELI |
| Ogólny rozmiar | 2.8*1.2*2.5m |
| Rok | 2020-2024 r. |
| Kolor | Czerwony |
| Port | Szanghaj |
| Mast | Etap 2 |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |