| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Słowo kluczowe | Wyroby widłowe używane |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa | 3500 kg |
| Waga | 4700 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4500 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik wysokoprężny |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | HELI |
| Ogólny rozmiar | 2.8*1.2*2.5m |
| Rok | 2020-2024 r. |
| Kolor | Czerwony |
| Port | Szanghaj |
| Mast | Etap 3 |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i otworzyła biuro w Hefei w Anhui.Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputację.
Sprzedajemy koparki, ładowarki, klasy, żurawie, wózki widłowe i wszelkiego rodzaju akcesoria i wiele innych. Współpracujemy z takimi markami jak Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany i tak dalej.Sprzedajemy maszyny. Jesteśmy profesjonalistami..
Zrobimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z powodu zawodu, jesteśmy zaufani. Z powodu zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/t |
| Supply Capacity: | 10 |
| Słowo kluczowe | Wyroby widłowe używane |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa | 3500 kg |
| Waga | 4700 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4500 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik wysokoprężny |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | HELI |
| Ogólny rozmiar | 2.8*1.2*2.5m |
| Rok | 2020-2024 r. |
| Kolor | Czerwony |
| Port | Szanghaj |
| Mast | Etap 3 |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i otworzyła biuro w Hefei w Anhui.Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputację.
Sprzedajemy koparki, ładowarki, klasy, żurawie, wózki widłowe i wszelkiego rodzaju akcesoria i wiele innych. Współpracujemy z takimi markami jak Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany i tak dalej.Sprzedajemy maszyny. Jesteśmy profesjonalistami..
Zrobimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z powodu zawodu, jesteśmy zaufani. Z powodu zaufania, jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.