| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe |
| Ładowność | 5000 kg |
| Waga | 5800 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000 mm (opcjonalnie) |
| Rodzaj zasilania | Silnik Diesla |
| Typ marketingowy | TCM |
| Rozmiar całkowity | 4,7*1,6*2,8 m |
| Rok | 2019-2024 |
| Kolor | Żółty |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 2 Etap |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
Siedziba firmy Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dystrykcie Qingpu w Szanghaju w Chinach i posiada oddział w Hefei w Anhui. Firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie i cieszymy się dobrą reputacją.
Zajmujemy się sprzedażą koparek, ładowarek, równiarek, dźwigów, wózków widłowych oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów i nie tylko. Współpracujemy z takimi markami jak Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany i tak dalej. Sprzedajemy maszyny, jesteśmy profesjonalistami.
Dołożymy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Ze względu na zawód cieszymy się zaufaniem. Dzięki zaufaniu jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 3000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni powszednie |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Używane wózki widłowe |
| Ładowność | 5000 kg |
| Waga | 5800 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4000 mm (opcjonalnie) |
| Rodzaj zasilania | Silnik Diesla |
| Typ marketingowy | TCM |
| Rozmiar całkowity | 4,7*1,6*2,8 m |
| Rok | 2019-2024 |
| Kolor | Żółty |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 2 Etap |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
Siedziba firmy Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dystrykcie Qingpu w Szanghaju w Chinach i posiada oddział w Hefei w Anhui. Firma istnieje od ponad dziesięciu lat. Nasi klienci są na całym świecie i cieszymy się dobrą reputacją.
Zajmujemy się sprzedażą koparek, ładowarek, równiarek, dźwigów, wózków widłowych oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów i nie tylko. Współpracujemy z takimi markami jak Komatsu, Hitachi, Kobelco, Kubota, Sany i tak dalej. Sprzedajemy maszyny, jesteśmy profesjonalistami.
Dołożymy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Ze względu na zawód cieszymy się zaufaniem. Dzięki zaufaniu jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.