| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 2500USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Pojemność ładunkowa | 3500 kg |
| Waga | 4700 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4500 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik Diesla |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | TCM |
| Ogólny rozmiar | 2.8*1.2*2.5m |
| Rok | 2023 |
| Kolor | Biały |
| Port | Szanghaj |
| Mast | Etap 3 |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 2500USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Pojemność ładunkowa | 3500 kg |
| Waga | 4700 kg |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 4500 mm (nieobowiązkowe) |
| Rodzaj mocy | Silnik Diesla |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | TCM |
| Ogólny rozmiar | 2.8*1.2*2.5m |
| Rok | 2023 |
| Kolor | Biały |
| Port | Szanghaj |
| Mast | Etap 3 |
| Unikalny punkt sprzedaży | Oszczędność energii/wysoka opłacalność |