|
|
| MOQ: | 1 zestaw |
| Ceny: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normalny pakiet |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ZESTAWÓW miesięcznie |
Oryginalny japoński brand używany wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym 3T.Idealne do magazynowania i zastosowań logistycznych w przemyśle.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa | 3000 kg (w środku obciążenia 500 mm) |
| Opcje zasilania | Diesel: silnik Isuzu (~ 50 kW / 67 KM) Elektryczne: opcje akumulatorów 48V/80V (300-600 Ah) |
| Wysokość podnoszenia | 3-6 m (standardowy maszt trójstopniowy) |
| Prędkość podróży | 18 km/h (bez ładunku) |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i otworzyło biuro w Hefei w Anhui.Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputacjęSprzedajemy używane wózki widłowe, koparki, ładowarki, klasyfikatory, żurawie i wszelkiego rodzaju akcesoria i więcej.Zrobimy co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usługZ powodu zawodu, jesteśmy zaufani, dlatego jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.
|
|
| MOQ: | 1 zestaw |
| Ceny: | 1000 USD Per UNIT |
| standard packaging: | Normalny pakiet |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 ZESTAWÓW miesięcznie |
Oryginalny japoński brand używany wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym 3T.Idealne do magazynowania i zastosowań logistycznych w przemyśle.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa | 3000 kg (w środku obciążenia 500 mm) |
| Opcje zasilania | Diesel: silnik Isuzu (~ 50 kW / 67 KM) Elektryczne: opcje akumulatorów 48V/80V (300-600 Ah) |
| Wysokość podnoszenia | 3-6 m (standardowy maszt trójstopniowy) |
| Prędkość podróży | 18 km/h (bez ładunku) |
Shanghai Litong Machinery Equipment Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Qingpu w Szanghaju w Chinach i otworzyło biuro w Hefei w Anhui.Nasi klienci są na całym świecie i mamy dobrą reputacjęSprzedajemy używane wózki widłowe, koparki, ładowarki, klasyfikatory, żurawie i wszelkiego rodzaju akcesoria i więcej.Zrobimy co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usługZ powodu zawodu, jesteśmy zaufani, dlatego jesteśmy coraz bardziej profesjonalni.