| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 5000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
Jest to 5,5-tonowa koparka KOBUTA, która jest obecnie w używanym stanie. Należy ona do kategorii koparek pełzających o małej pojemności i jest produkowana w Japonii.
Hitachi, znana japońska marka, znana jest z wysokiej jakości maszyn budowlanych.nadal zachowuje niezawodność i charakterystykę wydajności, z których słyną produkty Hitachi.
| Nazwa marki | Kobuta Crawler Excavator |
|---|---|
| Model | KX U55 |
| Ogólne wymiary | 5470 × 2000 × 2510 mm |
| Masa robocza | 51600 kg |
| Wiadro | Wyciągacz |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 5000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
Jest to 5,5-tonowa koparka KOBUTA, która jest obecnie w używanym stanie. Należy ona do kategorii koparek pełzających o małej pojemności i jest produkowana w Japonii.
Hitachi, znana japońska marka, znana jest z wysokiej jakości maszyn budowlanych.nadal zachowuje niezawodność i charakterystykę wydajności, z których słyną produkty Hitachi.
| Nazwa marki | Kobuta Crawler Excavator |
|---|---|
| Model | KX U55 |
| Ogólne wymiary | 5470 × 2000 × 2510 mm |
| Masa robocza | 51600 kg |
| Wiadro | Wyciągacz |