| MOQ: | Jedna jednostka |
| Ceny: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Normalny pakiet |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 jednostek/ tydzień |
Ten wózek widłowy Toyota FD30 LPG oferuje niezawodną wydajność z udźwigiem 3 ton i wysokością podnoszenia 3 metrów. Urządzenie jest w dobrym stanie technicznym, gotowe do natychmiastowego użytku przemysłowego.
| Element | Wartość |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Długość wideł | 1070 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 mm |
| Waga podnoszenia | 3 tony |
| Miejsce pochodzenia | Japonia |
| Skrzynia biegów | LPG |
| Stan | Dobry |
| MOQ: | Jedna jednostka |
| Ceny: | 1000-2000usd/one unit |
| standard packaging: | Normalny pakiet |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Supply Capacity: | 100 jednostek/ tydzień |
Ten wózek widłowy Toyota FD30 LPG oferuje niezawodną wydajność z udźwigiem 3 ton i wysokością podnoszenia 3 metrów. Urządzenie jest w dobrym stanie technicznym, gotowe do natychmiastowego użytku przemysłowego.
| Element | Wartość |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Długość wideł | 1070 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 mm |
| Waga podnoszenia | 3 tony |
| Miejsce pochodzenia | Japonia |
| Skrzynia biegów | LPG |
| Stan | Dobry |