| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 2000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Udźwig | 3500KG |
|---|---|
| Waga | 3700KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 3000 mm (Opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Typ Marketingowy | HELI |
| Wymiary całkowite | 2,8*1,2*2,5m |
| Rok | 2020-2024 |
| Kolor | Czerwony |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 2-stopniowy |
| Unikalna cecha | Oszczędność energii / Wysoka opłacalność |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 2000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Udźwig | 3500KG |
|---|---|
| Waga | 3700KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 3000 mm (Opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Typ Marketingowy | HELI |
| Wymiary całkowite | 2,8*1,2*2,5m |
| Rok | 2020-2024 |
| Kolor | Czerwony |
| Port | Szanghaj |
| Maszt | 2-stopniowy |
| Unikalna cecha | Oszczędność energii / Wysoka opłacalność |