| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 2000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Udźwig | 3000 KG |
| Waga | 4700 KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 3000 mm (Opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Marka | Toyota |
| Wymiary całkowite | 2,8 × 1,2 × 2,5 m |
| Rok produkcji | 2020-2024 |
| Kolor | Czerwony |
| Port | Szanghaj |
| Typ masztu | 2-stopniowy |
| Unikalna cecha sprzedażowa | Oszczędność energii / Wysoka opłacalność |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | 2000USD |
| standard packaging: | pojemnik |
| Delivery period: | 5-7 dni roboczych |
| metoda płatności: | T/T |
| Supply Capacity: | 10 |
| Udźwig | 3000 KG |
| Waga | 4700 KG |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 3000 mm (Opcjonalnie) |
| Typ zasilania | Silnik Diesla |
| Marka | Toyota |
| Wymiary całkowite | 2,8 × 1,2 × 2,5 m |
| Rok produkcji | 2020-2024 |
| Kolor | Czerwony |
| Port | Szanghaj |
| Typ masztu | 2-stopniowy |
| Unikalna cecha sprzedażowa | Oszczędność energii / Wysoka opłacalność |